Bądź na bieżąco

Aktualności

Co u nas słychać?

Aktualności

Konkurs na dofinansowanie projektów w ramach Działania 1.6 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 Tworzenie nowych miejsc pracy na obszarze Specjalnej Stefy Włączenia

Uprzejmie informujemy, że ogłoszony został konkurs na dofinansowanie projektów w ramach Działania 1.6 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 Tworzenie nowych miejsc pracy na obszarze Specjalnej Stefy Włączenia. W ramach Działania 1.6 dofinansowanie udzielane jest przedsiębiorstwom z sektora MŚP, tj.: a) mikroprzedsiębiorstwom, b) małym przedsiębiorstwom, c) średnim przedsiębiorstwom. Na co można otrzymać dofinansowanie? W ramach […]

Zobacz więcej

Konkursy na dofinansowanie projektów w ramach Działania 1.1 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój „Projekty B+R przedsiębiorstw”.

Uprzejmie informujemy, że w dniu 7 kwietnia 2015 r. ogłoszony został konkurs na dofinansowanie projektów w ramach Działania 1.1 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój „Projekty B+R przedsiębiorstw”, Poddziałania 1.1.2 „Prace B+R związane z wytworzeniem instalacji pilotażowej/demonstracyjnej”.

Zobacz więcej

Harmonogram naboru wniosków na rok 2015 w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020

W dniu 26 marca br. Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego przyjął wstępny harmonogram naborów wniosków w ramach Programu Regionalnego.

Zobacz więcej

Zielone światło Komisji Europejskiej dla wszystkich programów na lata 2014-2020

Komisja Europejska zaakceptowała wszystkie programy na nową perspektywę. Ostatnie decyzje wydała dla Programu Inteligentny Rozwój (PO IR) oraz dziewięciu programów regionalnych (RPO) województw: zachodniopomorskiego, pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, mazowieckiego, świętokrzyskiego, lubelskiego, podkarpackiego, małopolskiego oraz podlaskiego. Pierwszy konkurs na lata 2014-2020 został już ogłoszony z Programu Polska Cyfrowa. W resorcie oraz regionach trwają prace nad organizacją systemu wdrażania pozostałych programów, tak by konkursy mogły być ogłaszane jak najszybciej.

Zobacz więcej

Jesteś zainteresowany?

Napisz do nas

Dotacje, doradztwo i szkolenia w jednym miejscu. Konsulting na najwyższym poziomie. Wysoka skuteczność prowadzonych działań. Profesjonalizm i szerokie spektrum działania.
LProject - jesteś we właściwym miejscu.

Napisz do nas