Dołącz do nas

Kariera

Szukasz pracy?

Kariera

LProject Sp. z o.o.  w Szczecinie, firma działająca w branży konsultingowej, poszukuje idealnego kandydata do naszego biura w Szczecinie, do Działu Dotacji.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadać za proces pozyskiwania dofinansowania dla naszych Klientów, prowadzenie projektów i ich rozliczanie.

Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy:

  • umowę o pracę lub kontrakt,
  • narzędzia do pracy,
  • motywacyjny system wynagrodzeń,
  • możliwość rozwijania umiejętności doradczych,
  • możliwość awansu,
  • wsparcie i wewnętrzne szkolenia,
  • miłą atmosferę w pracy.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • min. 2-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w administracji publicznej lub biznesie, bądź w innej organizacji aktywnie zajmującej się projektami z dofinansowaniem UE.
  • prawo jazdy kategorii B oraz znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będą dodatkowymi atutami.

Zakres obowiązków:

  • udział w procesie pozyskiwania dofinansowania dla firm oraz JST,
  • sporządzanie wniosków do instytucji finansujących m.in. RPO, NCBiR oraz do programów

POIR, POWER oraz PROW,

  • wsparcie Klientów w prowadzeniu projektów podlegających dofinansowaniu,
  • rozliczanie projektów,
  • pomoc w przygotowaniu ofert i prezentacji usług doradczych oraz innych materiałów dla klientów.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o wysłanie aplikacji na adres: biuro@lproject.pl z dopiskiem następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez LProject Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie.”

Jesteś zainteresowany?

Napisz do nas

Dotacje, doradztwo i szkolenia w jednym miejscu. Konsulting na najwyższym poziomie. Wysoka skuteczność prowadzonych działań. Profesjonalizm i szerokie spektrum działania.
LProject - jesteś we właściwym miejscu.