Nasza działałność

O firmie

Kim jesteśmy?

O firmie

Firma konsultingowa LProject jest obecna na rynku od 2008 roku, a historia biznesowa założycieli sięga 1994 r.

Jesteśmy spółką doradczą z siedzibą w Szczecinie i biurem projektów w Warszawie. Realizujemy usługi w obszarze obsługi podmiotów gospodarczych oraz sektora publicznego. Działamy na terenie całego kraju. Naszą misją jest wspieranie rozwoju Klientów i pomaganie im w osiągnięciu założonych celów. Filarami naszej firmy są doświadczenie, kompetencje i zaangażowanie.

LProject dzięki doświadczonej kadrze oraz współpracownikom oferuje usługi o najwyższym standardzie za rozsądną cenę. Nasi pracownicy to specjaliści sektora finansowego, praktycy biznesowi oraz wybitni przedstawiciele sfery publicznej z doświadczeniem praktycznym, którzy zawsze są gotowi by Państwu pomóc. Posiadamy duże doświadczenie w zakresie pozyskiwania oraz wdrażania projektów z udziałem środków pomocowych, zarówno dla sektora biznesowego, jaki i podmiotów publicznych. Zajmujemy się również organizacją szkoleń skierowanych do sektora korporacyjnego oraz publicznego.

Oferta LProject jest zawsze dopasowana do Państwa potrzeb i oczekiwań. Z chęcią podejmiemy się każdego wyzwania. W naszej działalności najważniejsza jest satysfakcja Klientów, dlatego też swoją ofertę tworzymy po indywidualnym zapoznaniu się z potrzebami każdego z Partnerów. Zapraszamy Państwa do kontaktu. Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji.

Jesteś zainteresowany?

Napisz do nas

Dotacje, doradztwo i szkolenia w jednym miejscu. Konsulting na najwyższym poziomie. Wysoka skuteczność prowadzonych działań. Profesjonalizm i szerokie spektrum działania.
LProject - jesteś we właściwym miejscu.

Napisz do nas