Poznaj nas

Zespół

Kim jesteśmy?

Zespół

Siłą i napędem naszej firmy są ludzie, ich kreatywność, zaangażowanie, umiejętności i przede wszystkim wieloletnie doświadczenie, które procentuje przy realizacji projektów wykonywanych dla naszych Klientów.

Pracujemy razem od wielu lat. Posiadamy wszystkie wymagane kwalifikacje zawodowe do wykonywania działalności konsultingowej oraz spełniamy profesjonalne warunki zarządzania powierzonymi nam projektami. Jesteśmy dynamiczni, elastyczni i pragmatyczni w działaniu, stale podnosimy jakość wykonywanych usług oraz swoje kwalifikacje.

Zespół LPROJECT tworzą:

  • konsultanci,
  • doradcy klienta,
  • analitycy finansowi,
  • kierownicy oraz koordynatorzy projektów.

Pracownicy naszej firmy to ludzie młodzi, ambitni, zorientowani na stałe podnoszenie swoich kwalifikacji i podejmowanie coraz trudniejszych wyzwań zawodowych. Kreatywni i otwarci na innowacyjność – chętnie poszukują nietuzinkowych rozwiązań. Ich pasja owocuje pełnym zaangażowaniem w wykonywanie powierzonych zadań, co przekłada się na najwyższą jakość realizowanych projektów.

Wszechstronna wiedza i bogate doświadczenie pracowników, ale także atmosfera wzajemnego zaufania i szacunku, pozytywne relacje interpersonalne oraz sprawny przepływ informacji w obrębie zintegrowanego zespołu firmy sprawiają, iż zadania wszystkich etapów realizacji projektu, niezależnie od stopnia ich skomplikowania, wykonywane są równie profesjonalnie i terminowo. Wiemy, że zgrany i zmotywowany zespół jest gwarancją sukcesu, dlatego każdy z nas poprzez wzajemny szacunek i pomoc stara się mieć wpływ na  jakość usług świadczonych przez spółkę LPROJECT.

Jesteśmy zespołem, któremu możesz zaufać!

Jesteś zainteresowany?

Napisz do nas

Dotacje, doradztwo i szkolenia w jednym miejscu. Konsulting na najwyższym poziomie. Wysoka skuteczność prowadzonych działań. Profesjonalizm i szerokie spektrum działania.
LProject - jesteś we właściwym miejscu.

Napisz do nas